OneGallery | Kontakt
15420
page-template-default,page,page-id-15420,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,vertical_menu_outside_paspartu,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

KONTAKT

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi dziełami, skontaktuj się z nami.

  Regulamin przetwarzania danych osobowych

  Firma OneGallery/Final Design przetwarza dane osobowe z zachowaniem wymaganych przez polskie prawo środków bezpieczeństwa oraz z poszanowaniem obowiązujących w tym zakresie przepisów prawa.

  Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922; Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w celu prowadzenia działalności gospodarczej, w szczególności dla pozyskania i realizacji zamówień, w zakresie kontaktu z pracownikami i kontrahentami.

  Wszelkie formy kontaktu z firmą OneGallery/Final Design oznaczają akceptację postanowień niniejszego Regulaminu.

  W związku z prowadzoną działalnością firma OneGallery/Final Design zbiera dane osobowe np. podczas spotkań biznesowych, poprzez wymianę wizytówek, przez prowadzenie korespondencji e-mail czy pozyskując je z ogólnodostępnych stron internetowych kontrahentów – w celach związanych z inicjowaniem i utrzymywaniem kontaktów biznesowych.

  Podstawą prawną przetwarzania jest w tym wypadku uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit f RODO) polegający na budowaniu relacji z kontrahentami w związku z prowadzoną działalnością.

  W związku z prowadzeniem działalności dane osobowe są ujawniane zewnętrznym podmiotom, między innymi: dostawcom odpowiedzialnym za obsługę systemów informatycznych, podmiotom świadczącym usługi prawne lub księgowe, firmom świadczącym usługi spedycyjne.

  Zebrane w ten sposób dane nie są wykorzystywane do żadnych innych celów.

  Jednocześnie informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz o prawie do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej:

  onegallery.office@gmail.com

  Termin udzielenia odpowiedzi przez Administratora wynosi 30 dni kalendarzowych od dnia potwierdzenia wpłynięcia zgłoszenia.

  Jana z Kolna 37/53

  81-355 Gdynia POLAND

  Tel

  e-mail

  One Gallery

  Anna Julia Lewandowska

  606-682-060

  onegallery.office@gmail.com